Kloroform Nedir?
Pleksiglas yapıştırıcı ya da kloroform açık hava reklam sektöründe yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.
Poliüretan Kaput Koruma Folyoları (PPF) Nedir?
Araçlar kullanımında temizlik ve bakım kadar koruma uygulamaları da kritik bir öneme sahiptir. Araç kullanımı sırasında yaşanabilecek ufak çaplı hasarların araca zarar vermesini önlemek için bazı yöntemler bulunmaktadır.
Cam Film Nedir? Nasıl Yapılır?
Arabası ile arasında özel bir bağ olan her kullanıcı pek çok şeyin kusursuz olmasını ister.
Folyo Sökücü Nedir?
Folyo sökme işlemi mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gereken işlemlerden biridir. Folyo sökme işleminde hata yaparak malzemeye zarar verilebilir.
PPF Koruma Folyosu Nedir?
Genellikle PPF olarak isimlendirilen boya koruma filmi, helikopterlerin rotor kanatlarının ön kenarının hasar görmesi sebebiyle Vietnam Savaşı sırasında geliştirilen şeffaf bir poliüretan film olmaktadır.
Laminasyonlu Folyo Nedir?
Laminasyonlu folyo, ısı ve basınç yardımıyla birbirinden farklı yüzeylerin çeşitli baskılama ve yapıştırma yöntemleri ile bir araya getirilmesi ve tek bir katman halinde kullanılması işlemine verilen bir ad olmaktadır.
Led Box Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Eski zamanlardan beri tabelalar belirleme, tanıtma ve reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Bu kapsamda pek çok sınır tabelaları, yönlendirme tabelaları ve reklam tabelaları hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır.
One Way Vision – Delikli Folyo Nedir?
One Way Vision diğer adıyla delikli folyo, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamasıdır.
Reklam Poster Panosu Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Boyut ve şekil bakımından birçok çeşidi olan reklam poster panoları, bir şeylerin tanıtımı ve pazarlaması için sıklıkla başvurulan yöntemlerden biridir. Ancak, tanıtım ve pazarlamanın dışında başka amaçlarla da kullanılabilmektedir
Yapışkanlı Folyolar ve Micron Kalınlık Nedir?
Yapışkanlı folyo, genelde 80-90 micron kalınlığında bulunan arkası yapışkanlı olan ve ısı gördüğünde esneyebilen bir yapıya sahip olması sebebiyle kaplayacağı nesnenin biçimini kolaylıkla alabilen plastik temelli ince bir pvc malzemesidir.
Araç Kaplama Nedir?
Aracının özellikle; renginden, görüntüsünden, dizaynından, tasarımından memnun olmayan ya da kişisel zevki için yenilik isteyen araç sahiplerinin kaporta üzerine boya işlemi yaptırmadan tamamen folyo ile kaporta sacının kaplanma (renk değişim) işlemine ar
Mobilya Kaplama Folyosu Nedir?
Ev dekorasyonlarında kullanılan ürünlerden biri de mobilya kaplama folyosudur. Mobilya ve aksesuarları kullanarak evin atmosferi değiştirilebilir.
Roll Up Banner Nedir?
Roll up banner, reklam malzemelerinde en çok kullanılan reklam ürünlerinden biridir. Alüminyum gövde, boru ve bez çantadan oluşan reklam malzemesi tanıtım, organizasyonlar, fuarlar ve özel reklamlarda kullanılan bir üründür.
LED Tabela Nedir? Nerelerde Kullanılır?
LED tabela denilen bu ürünler, alüminyum şase hazırlandıktan sonra kutu harf üzerine LED adı verilen enerji tasarruflu ve uzun ömürlü LED aydınlatma sistemleri döşemesiyle yapılan ışıklı tabela sistemleri olarak tanımlanabilmektedir.
Reflektif Folyo Nedir? Ne İşe Yarar?
Reklam sektöründe kullanılan birçok malzeme ve ürün bulunmaktadır. Reklam sektörü birçok alanda hizmet vermesi nedeniyle pek çok çeşitliliği bir arada sunmaktadır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.